• چهارشنبه 03 مهر 1398 09:48
  • كد: 867

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان گفت : "نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اصفهان" نه تنها فرصت معرفی محصولات و خدمات را برای صنعتگران فراهم می‌کند، بلکه فرصت تامین مالی ارزان‌تر با ابزارهای نوین را فراهم و از سوی دیگر سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری در ایران آشنا می‌کند.

 

علی یارمحمدیان، عصر امروز سه‌شنبه دوم مهر ماه - در  آیین افتتاح و نشست هم‌اندیشی پنجمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اصفهان، اظهار کرد: شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان با برگزاری نمایشگاه ‌های متنوع سهم خود در رونق و تحولات اقتصادی استان و کشور را ایفا کرده است و تا پایان سال نیز ۵۸ نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: در نمایشگاه‌های خارجی، امسال اولین نمایشگاه تخصصی ساختمان توسط این شرکت در بغداد برگزار شد، همچنین طی چند ماه آینده، فعالان حوزه سنگ در نمایشگاه شویتو چین شرکت خواهند کرد و برای شرکت در نمایشگاه دکوراسیون عمان نیز برنامه ریزی‌های لازم انجام شده است.

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی پروژه نمایشگاه بین المللی استان اصفهان، گفت: امروز، تعداد قراردادهایی که برای این پروژه وجود دارد به ۹۳ رسیده است و علاوه بر اینکه بدهی های این پروژه را تسویه کرده‌ایم، در دو سال گذشته سرمایه شرکت چهار برابر افزایش پیدا کرده است.

 

یارمحمدیان با بیان اینکه نمایشگاه بورس چندین سال است که در اصفهان برگزار نشده‌است، اظهار کرد: در این چند سال فعالان بازار سرمایه همواره مجبور بودند برای شرکت در چنین نمایشگاه‌هایی به تهران مراجعه کنند و امیدواریم که بتوانیم این نمایشگاه را در سال‌های آینده با قوت بیشتری برگزار کنیم.

 

وی افزود: نمایشگاه که محل عرضه و ارائه کالا و خدمات است، امروز به محلی تبدیل می‌شود که سرمایه گذاران می‌توانند با نهادهای سرمایه گذاری آشنا شوند و نقدینگی‌های سرگردان و پراکنده جامعه در این نمایشگاه جذب شده و شرکت‌ها می‌توانند با سهامداران خود ملاقات کنند.

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان گفت: پنجمین نمایشگاه بانکداری، بیمه و بورس اصفهان با دو رویکرد ایجاد ارتباط و همکاری میان شرکت‌های فعال در این عرصه و فرهنگ‌سازی عمومی برای نقش‌آفرینی بیشتر مردم در این سه بخش، برگزار می‌شود.

 

یارمحمدیان افزود: این نمایشگاه باعث معرفی بازار سرمایه به سرمایه‌گذاران و صنعتگران به عنوان بستری برای ایجاد درآمد، توسعه تجارت و کسب و کار، تامین مالی و ... می‌شود.

افزودن ديدگاه