• ش., 01/08/2022 - 13:45
  • كد: 1597
2-معرفی پروژه مشارکتی"هایپر مارکت کارکنان شهرداری اصفهان"

 

 

سالیان مدیدی است که کارکنان خدوم و صبور شهرداری اصفهان اقدام به تهیه برخی از خدمات رفاهی و تامین لوازم ضروری و نیازهای روزمره زندگی خود را در مکانی می نمایند که فاقد استانداردهای لازم از نظر محیط و تهویه مناسب، آرامش و آسایش مراجعه کنندگان در هنگام خرید و از همه مهمتر نبود مکانی برای پارک خودرو است.

 

با توجه به رشد جمعیت نیروی انسانی شاغل در شهرداری، طبعا مکان و فضای فعلی تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان پاسخگوی حال حاضر آنان نخواهد بود، از این رو برای رفع مشکلات و جلب رضایت پرسنل، اعضای هیئت مدیره تعاونی برآن شدند تا با رایزنی های متعدد با مدیران ارشد و همکاری قابل تقدیر مدیر وقت منطقه 10 شهرداری اصفهان، فضایی به مساحت مفید 5 هزار متر مربع را جهت احداث "هایپر مارکت"در قالب تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اختصاص داده شد.

 

اقدامی شایسته که ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات، بهبود شرایط و حفظ شان و منزلت کارکنان شهرداری اصفهان را به دنبال خواهد داشت و از طرفی فضای کار ایده آل برای پرسنل زحمت کش تعاونی مصرف نیز خواهد بود.

 

با وجود، حساسیت ها و محدودیت های زمانی، سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اصفهان ضمن پیگیری های مجدانه خود، در فرآیند شناسایی و انتخاب  سرمایه گذار حقیقی یا حقوقی واجد شرایط جهت مشارکت در احداث این پروژه مشارکتی تسهیل و تسریع نمود.

 

به این ترتیب عملیات اجرایی پروژه مشارکتی "تجاری،مسکونی و پارکینگ معراج" از اواخر سال 1396 با مشارکت و سرمایه گذاری یکی از شرکت های سرمایه گذار خوشنام و برتر بخش خصوصی رسما آغاز گردید و مقرر شد بخش هایپر مارکت آن در بهمن ماه 1400 آماده بهره برداری شود.

موقعیت جغرافیایی پروژه به گونه ای است که دسترسی به آن را سریع و آسان می سازد.

 

از دیگر امتیازات این پروژه مشارکتی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • رعایت و اجرای کلیه استانداردهای فروشگاهی در سطح ملی و بین المللی
  • گنجایش پارک خودرو با ظرفیت 350 دستگاه
  • گردش هوای مطبوع در فضای فروشگاه نسبت به تعداد مشتری
  • منابع نوری هماهنگ با شدت نوری که بوسیله چشم انسان دریافت می‌شود.
  • چیدمان اصولی بخشهای مختلف فروشگاه بر اساس نقشه های مورد تایید سازمانهای ذیربط
  • رعایت اصول ایمنی با اخذ تاییدیه های سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی

 

از ویژگی پروژه مشارکتی هایپر مارکت کارکنان شهرداری فروش آزاد برای سایر شهروندان می باشد تا آنان نیز از موقعیت و فرصت به وجود آمده بهره مند گردند.

 

افزودن ديدگاه