• پنجشنبه 27 آبان 1400 11:01
  • كد: 1525
مصور: افزایش سهم درآمدهای حاصل از سرمایه‌گذاری و مشارکت

 

 

احمدرضا مصور در آستانه تشکیل کارگروه‌های بودجه شهرداری و سازمان‌های شهرداری از شهردار اصفهان درخواست کرد که در توجه به پیوست عدالت در بودجه نویسی و توجه به سیاست‌های کلان شورا، از جمله توجه به نقاط محروم، تحصیل درآمدهای طاهر، تسهیل در امور مربوط به صدور پروانه و پرهیز از تجملات در پهنه شهرداری و شهر تأکید شود.

 

رئیس کمیسیون پایش و نظارت بر مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان بر بازتعریف کادر انسانی مدیریت شهری تأکید و خاطرنشان کرد: باید کسانی که در خدمت رسانی به مردم در هر سطحی دچار رخوت یا اخلال شده‌اند بدون ملاحظه کنار گذاشته شوند.

 

وی با بیان اینکه تعدادی از نیروهای شریف و خدوم شهرداری در چند سال گذشته مورد بی مهری قرار گرفتند، گفت: این جفا نباید ادامه پیدا کند و انتظار می‌رود شهردار در توجه به اصول اخلاقی در این خصوص دستور لازم را صادر کند.

 

رئیس کمیسیون پایش و نظارت بر مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروز صدای اصفهان تشنه شنیده می‌شود، گفت: امیدواریم تلاش‌های همه مسئولان به ویژه استاندار به ثمر بنشیند و گره‌ای از زاینده رود خشک که سر حلقه بسیاری از مشکلات اجتماعی اقتصادی و محیط زیستی اصفهان است گشوده شود.

 

وی افزود: در این میان نباید موضوع حقابه شهر اصفهان در کنار حقابه کشاورزان شرق و غرب فراموش شود زیرا فضای سبز اصفهان جزئی ارزشمند از اکوسیستم این شهر است و عدم تأمین آب لازم اصفهان زیبا را به کویری مبدل خواهد کرد.

 

مصور با بیان اینکه افزایش سهم درآمدهای حاصل از سرمایه‌گذاری مشکلات شهر را برطرف می‌کند، تصریح کرد: اقتصاد شهری نیازمند بازتعریف در سهم درآمدی است و از بخش گردشگری در این میان نباید غافل شد بدین سبب برنامه‌ها برای اقتصاد گردشگری که مورد تاکید شهردار و شورای شهر بوده باید در اسرع وقت با در نظر گرفتن همه ذی نفعان آن بازتعریف شود.

 

افزودن ديدگاه