• س., 07/13/2021 - 09:42
  • كد: 1380
شهردار اصفهان: به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اعتماد کنیم

افزایش فضاهای ایمن و شاد در اصفهان

شهردار اصفهان گفت: مسئولان شهری باید با نگاهی دقیق و اعتماد به بخش خصوصی اجازه دهند که سرمایه گذاران فعال و منطبق با سلایق، ایده‌ها و نیاز مردم، مسیر را برای اصلاح جامعه با ورزش ایجاد کنند تا فضاهای ایمن و شاد در شهر افزایش یابد.

 

قدرت الله نوروزی  در آئین توسعه، تجهیز و ترمیم مجموعه‌های ورزشی شهرداری با مشارکت بخش خصوصی اظهار کرد: سلامت کده مشتاق، مجموعه ورزشی کردآباد و مجموعه استخرهای باغ غدیر از جمله امکانات ورزشی است که در منطقه چهار شهرداری برای استفاده شهروندان ایجاد شده است.

 

وی افزود: خرسندیم که «سلامتیان» به عنوان یک خیر نیکوکار با کمک شهرداری توانست سلامت کده مشتاق را به محلی تبدیل کند که امروز زداینده غم و رنج شهروندان و مکانی برای شور و شعف کودکان و نوجوانان باشد.

 

شهردار اصفهان تأکید کرد: این مجموعه‌های ورزشی و تفریحی فرصتی برای گذراندن اوقات فراغت خانواده‌ها در محیطی سالم را فراهم می‌کند.

 

وی ادامه داد: «سلامتیان» این خیر بزرگ اگر می‌خواست نگاه مادی داشته باشد زمینه‌های زیادی وجود داشت، اما این خیر می‌خواهد در عرصه‌ای فعالیت کند که بخشی از آسیب‌های اجتماعی را کاهش داده و برای اصلاح جامعه نقش مؤثری داشته باشد که جای قدردانی دارد.

 

نوروزی اظهار امیدواری کرد: با کاهش شیوع کرونا شاهد حضور افراد در مجموعه‌های ورزشی ایجاد شده در شهر و با نگاه ویژه الهی شاهد دائمی شدن آب در بستر زاینده رود باشیم تا آن سوی رودخانه با پردیس هنر و سایر امکانات و این طرف رودخانه با شرایط خوبی که برای مردم ایجاد شده هیچکس از اینکه کجا اوقات فراغت خود را سپری کند، دغدغه یا غمی نداشته باشد.

 

وی گفت: امروز متولیان اداره امور جامعه باید مسیری که به درستی تعیین شده را ادامه دهند.

 

شهردار اصفهان با بیان اینکه مجموعه‌های ورزشی محل اصلاح افراد جامعه است از این رو باید تقویت شود، تصریح کرد: باید از بخش خصوصی حمایت و زمینه لازم فراهم شود تا مجموعه‌های ورزشی به دست بخش خصوصی ایجاد، بهره برداری و مدیریت شود.

 

وی تأکید کرد: اینکه زمینه برای استقبال بخش خصوصی در تجهیز و نوسازی مراکز ورزشی فراهم شده، موفقیتی بزرگ است که باید توسعه یابد.

 

نوروزی اظهار کرد: مسئولان باید با نگاهی دقیق، روشن فکری صحیح و اعتماد به بخش خصوصی اجازه دهند که سرمایه گذاران بخش خصوصی فعال و منطبق با سلایق، ایده‌ها و نیاز مردم، مسیر را برای اصلاح جامعه با ورزش ایجاد کنند که کمتر شاهد بدخلقی‌ها و انحرافات باشیم و فضاهای ایمن و شاد در شهر افزایش پیدا کند.

 

افزودن ديدگاه