• سه شنبه 18 خرداد 1400 11:39
  • كد: 1344
جعفر پیشه: مشکلات ما 130 مورد بود که با حل بسیاری از آنها ا کنون به 70 مورد رسید

انبوه سازان شریک شهر هستند

رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان اصفهان با بیان اینکه جلسات مختلفی با شهرداری اصفهان در رابطه با حل مشکلات و ایجاد تفاهم بیشتر با سرمایه گذاران و انبوه سازان برگزار شده است و شاید برای آخرین بار است که با این ترکیب شورا مواجه هستیم، گفت: از شهرداری اصفهان بابت خدماتی که برای شهروندان انجام داده است، تشکر می کنم؛ زیرا این مجموعه پروژه هایی مانند احداث رینگ چهارم، ساماندهی میدان امام حسین و چهارباغ و احداث سالن گلستان شهدا را به منصه ظهور رسانده است که انجام این اقدامات کار بسیار دشواری بوده است.

مهدی جعفرپیشه تصریح کرد: در دوره اول مشکلات ما 130 مورد بود که با حل بسیاری از آنها ا کنون به 70 مورد رسیده ایم. او با اشاره به امضای طلایی مدیران مناطق، اظهار کرد: این امضا برای ساخت طبقات اضافه به شهرداران مناطق داده شده است که اتفاقات بدی را رقم زده است.

رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان اصفهان با بیان اینکه انبوه سازان شریک شهر هستند و با سرمایه گذاری برای شهر اتفاقات خوبی را رقم می زنند، خاطر نشان کرد: گاهی اوقات انبوه سازان در یک منطقه با استقبال و در برخی دیگر از مناطق با مشکلاتی مواجه می شوند و شاهد هستیم که مدیران مناطق برای دیدار با انبوه سازان وقت نمی گذارند.

جعفرپیشه با اشاره به مشکلات تمدید پروانه و هزینه های اضافه برای ساخت وساز گفت: بیمه ساختمان باید اجباری باشد تا مشکلی در این راستا پیش نیاید، همچنین برای بازدید تجهیز ساختمان به آتشنشانی، انبوه سازان باید با توجه به زیربنا از ۵ تا ۱۰ میلیون تومان هزینه کنند که این موضو ع جای بحث دارد. به اعتقاد من دریافت این مبالغ باید منطقی باشد.

او گفت: پروانه زمین های بالای 4هزار متر باید به شهرداری مرکزی ارسال شود که این فرایند مدت زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد و من خواستار کاهش این زمان هستم. ما علاقه داریم به عنوان نماینده شهرداری با شهردار ارتباط بگیریم تا بتوانیم اقدامات خوبی انجام دهیم.

 

افزودن ديدگاه