• شنبه 25 اردیبهشت 1400 10:17
  • كد: 1319
دهمین نمایشگاه اینوتکس در فضای باز ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود

به گزارش فدراسیون فاوا به نقل از ایسنا، کافه سرمایه یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس است و فرصتی ویژه برای صاحبان شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران به‌شمار می‌رود.

 

شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران در نمایشگاه با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان به سرمایه‌گذاران متناظر معرفی شده و جلسات ویژه‌ای برای آنها ترتیب داده خواهد شد.

 

سرمایه‌گذاران و فعالان زیست بوم استارت‌آپی کشورهای ترکیه، کنیا، نیجریه و امارات، با همکاری‌های به عمل آمده در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۱ حضور خواهند داشت.

 

هدف از مشارکت آنها در این رویداد سرمایه‌گذاری بر استارت‌آپ‌های ایرانی و کمک به توسعه بازار بین‌المللی آنهاست.

 

کافه سرمایه اینوتکس با یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری موفق در سال ۹۷، هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری موفق در سال ۹۸ و نیز ۱۸ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان در سال ۹۹ از جمله بخش‌های جذاب این نمایشگاه برای فعالان زیست بوم است.استارتاپ‌هایی که برای شرکت در این رویداد پذیرفته شوند، می‌توانند از کارگاه‌های ویژه سرمایه‌گذاری این رویداد نیز بهره‌مند شوند.

 

 

شرکت‌های فناور، استارت‌آپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد، مخترعان، دانشگاه‌ها، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی، پارک‌های فناوری، ارائه‌کنندگان فضای کار اشتراکی، ارائه‌دهندگان خدمات تجاری‌سازی در حوزه فناوری، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

 

از اهداف این نمایشگاه که با حمایت معاونت علمی و فناوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار می‌شود، تلاقی سه ترند برتر زیست‌بوم نوآوری و فناوری، از سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌ها و استارتاپ‌ها تا افزایش همکاری و مشارکت، گفتگو و شبکه‌سازی بین بازیگران این زیست بوم است.

 

بنابه اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس، سورنا ستاری، معاون علمی فناوری رئیس جمهور، جیمی جین بنیانگدار و مدیر شرکت مشاوره سکوئر سِگوئل، برایان بارنیر مدیر سابق واحد شرکت آی‌بی‌ام، مسعود طباطبایی، نایب رئیس‌هیئت‌مدیره علی‌بابا و علیرضا کلاهی، رئیس سندیکای صنعت برق، به عنوان سخنران جهت ارائه مطلب در این نمایشگاه حضور دارند.

 

بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی، بخش‌های جانبی و تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس، قسمت‌های اصلی دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری هستند.

 

گفتنی است شرکت‌های دانش بنیان جهت حضور در نمایشگاه و دریافت غرفه از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفای ریاست جمهوری برخوردار می‌شوند. یکی از رویدادهای نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس۲۰۲۱، کافه سرمایه است که استارتآپ‌ها می‌توانند با سرمایه‌گذاران ملاقات کرده و جذب سرمایه کنند.

 

هریک از غرفه‌داران نمایشگاه با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت به سرمایه‌گذار معرفی می‌شود و جلسات ویژه‌ای برای آنها ترتیب داده می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی پارک پردیس، دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس در تاریخ ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه با حضور کلیه بازیگران زیست بوم نوآوی و فناوری کشور به صورت حضوری در ناحیه نوآوری پردیس و همینطور به صورت مجازی برگزار می‌شود.

افزودن ديدگاه