• پنجشنبه 19 فروردین 1400 10:45
  • كد: 1286

احداث یک مجتمع مسکونی ۸۸ واحدی در منطقه ۵

از دیگر نمونه های موفق مشارکت و تعامل منطقه۵ شهرداری اصفهان با بخش خصوصی، احداث یک مجموعه مسکونی ۸۸ واحدی در شهرک مسکونی جدید گل نرگس در نزدیکی کلینیک خانواده است. این مجتمع از سوی شرکت فراز پویان دماوند در مشارکت با منطقه۵ شهرداری اصفهان ساخته است. مدیرعامل شرکت فرازپویان دماوند دراین باره می گوید: «شرکت ما اولین فعالیت خود در منطقه۵ اصفهان را با اجرای این پروژه آغاز کرده و قبلا تجربه همکاری با این منطقه را نداشته است».

رضا تویسرکانی می افزاید: «علت همکاری با این منطقه این بود که سه سال قبل پادگان به تازگی از این منطقه تفکیک شده بود و موقعیت بسیار خوبی برای رشد چنین پروژه ای ارزیابی شد. در حال حاضر هم از طراحی و اجرای این پروژه رضایت داریم».

 

تعامل با شهرداری بی مشکل بود

مدیرعامل شرکت فرازپویان دماوند درباره در روند همکاری این شرکت با شهرداری اصفهان هم می گوید: «در روند مشارکت و سرمایه گذاری مشکل خاصی نبود و کار به راحتی پیش رفت. بنابراین اگر باز هم بستری برای سرمایه گذاری در منطقه۵ فراهم شود مایل به همکاری هستیم».

او درباره شرکت فرازپویان دماوند هم می گوید: «گروه فراز پویان دماوند با تخصصی شدن در حوزه صنعت ساختمان از طراحی تا اجرا و به کاربردن شیوه های نوین علمی در این صنعت ضمن سبک سازی، ایمن سازی و طراحی های نوین و به کارگیری دانش روز دنیا در حوزه ساختمان سازی و اجرا به انواع روش های سنتی و صنعتی توانسته در مدت زمانی اندک خود را به عنوان انبوه سازی قدرتمند در سطح کشور مطرح کند. این شرکت با پروژه های مشارکتی با شهرداری های مختلف و اجرای پروژه های انبوه سازی برای ارگان های بزرگ و در حجم زیاد پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. در حال حاضر نیز هشت پروژه دیگر از سوی این شرکت در مناطق مختلف شهرداری اصفهان در دست اجرا قرار دارند».

 

افزودن ديدگاه