• ی., 08/16/2020 - 11:11
  • كد: 1106

مشکلات جهان‌نما بدون تعلل رفع شود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تعلل در رسیدگی به جهان‌نما باعث می‌شود هیچ‌گاه دیگر نتوان این مجموعه را احیا کرد بنابراین باید هرچه سریع‌تر شهرداری براساس تعهدات خود با سرمایه‌گذاران، مشکلات را رفع کند.

 

علیرضا نصراصفهانی در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: تلاش شده با شفاف‌سازی و حذف موانع دست و پا گیر، امور شهروندان تسهیل و دست دلالان کوتاه شود تا زمینه رسیدگی به درخواست‌های مردم بیش از گذشته فراهم شود، اما همچنان با وضعیت مطلوب فاصله بسیار داریم و شهروندان در پیچ و خم گوناگون در شهرداری مرکزی، شهرداری مناطق و سازمان‌ها گرفتار هستند.

 

وی افزود: اگر نیاز به تجدیدنظر در قوانین دست و پا گیر است شهرداری باید شورا را در جریان قرار دهد زیرا گاهی می‌توان به‌جای آنکه موردی به امور مردم بپردازیم، با اصلاح یک لایحه مشکل جمعی از شهروندان را حل کنیم.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: نباید برای یک مسئله پیش پا افتاده که قابل حل است، به نحوی عمل شود که مردم در شهرداری‌ها معطل بمانند؛ به ویژه در روزهایی که صبر و حوصله مردم کاهش پیدا کرده و وظیفه داریم در مجموعه متعلق به مدیریت شهری با روان‌سازی امور، زمینه امید آنان را فراهم کنیم.

 

وی ادامه داد: تاکنون برای رسیدگی به مجموعه جهان‌نما چندین جلسه برگزار شده تا معضلات افرادی که در این مجموعه سرمایه‌گذاری کرده‌اند رفع شود.

 

نصراصفهانی اضافه کرد: نباید به شکلی رفتار کرد که سرمایه‌گذاران نسبت به مدیریت شهری بی اعتماد شوند و در رابطه با جهان‌نما نقش چوپان دروغگو را پیدا کنیم بلکه باید هر اقدامی برای رونق کسب‌وکار و توجه به افرادی که اموالشان را به امید کسب ارزش افزوده به این مجموعه تزریق کرده‌اند، دنبال شود.

 

وی خاطرنشان کرد: تعلل در رسیدگی به جهان‌نما باعث می‌شود هیچ‌گاه دیگر نتوان این مجموعه را احیا کرد بنابراین باید هرچه سریع‌تر شهرداری بر اساس تعهدات خود با سرمایه‌گذاران، مشکلات را حل کند.

افزودن ديدگاه