• یکشنبه 19 مرداد 1399 13:57
  • كد: 1101

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: افرادی که تمایل به همکاری ندارند یا کار و فعالیت را در فضای موجود برای خود سخت یا توام با بی‌میلی می‌دانند، می‌توانند به دور از هر حاشیه‌ای استعفا دهند و امور شهر و شهروندان را با اختلال و کندی مواجه نکنند.

 

علیرضا نصراصفهانی در یکصد و سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر برای سال چهارم دوره پنجم، اظهار کرد: انتخابات هیئت رئیسه در فضای دوستانه برگزار و نامزدها با اعتماد اعضای شورای شهر فعالیت خود را در سال پایانی از امروز رسماً شروع می‌کنند.

 

وی افزود: امیدواریم اعضای شورای شهر با تجربه و هم‌افزایی بیشتر، عزم خود را برای خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان جزم کنند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: در به وجود آمدن این فضای همدلانه تمام اعضای شورا سهیم بوده‌اند، به‌ویژه نایب رئیس پیشین شورای شهر که در روز انتخابات به نوعی ایثارگری کرد که این اقدام قابل تقدیر است.

 

وی با بیان اینکه همراهی اعضای شورا باعث غنای تصمیمات و پیشبرد بهتر برنامه‌ها خواهد شد، ادامه داد: اعضای هیئت رئیسه شورا هماهنگی موضوعات، اداره جلسات و تسهیل امور اعضای شورا را برعهده دارند و هیچ برتری نسبت به دیگر اعضای شورا ندارند.

 

نصراصفهانی خاطرنشان کرد: هر ۱۳ عضو شورای شهر در دفاع تمام قد از جایگاه و شأن قانونی شورا و حقوق و اختیارات اعضای آن با استعانت از خداوند و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های قانونی و به دور از تعارفات معمول و مرسوم و با صلابت تاکید کرده و در این مسیر انجام وظیفه خواهند کرد.

 

وی اضافه کرد: تصورات غلطی درباره سال پایانی شورا و مدیریت شهری وجود دارد و این سال را سالی همراه با رکود و نبود مدیریت با ثبات و حاکمیت نظم و انضباط و نظارت بر امور و همراه با بی انگیزگی پنداشته می‌شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: از این تریبون به شهروندان قول می‌دهیم بر اساس سوگند و تعهدی که به آن پایبندیم، با همکاری تمامی نیروهای شهرداری اجازه ندهیم در مسیر خدمت‌رسانی کوچک‌ترین خلل و توقفی ایجاد شود و احازه نمی‌دهیم برای هیچ فردی و هیچ بخشی، در هر جایگاهی ملاحظه و حاشیه امن ایجاد شود.

 

وی گفت: افرادی که تمایل به همکاری ندارند یا کار و فعالیت را در این فضا برای خود سخت یا توأم با بی‌میلی می‌دانند، می‌توانند به دور از هر حاشیه‌ای استعفا دهند و امور شهر و شهروندان را با اختلال و کندی مواجه نکنند.

 

نصراصفهانی ادامه داد: افزایش سطح تعاملات با تمامی دستگاه‌ها و مسؤلین، استفاده حداکثری از مشارکت مردم، هموار کردن حضور بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری، مبارزه با فساد و رانت در هر نوعی و توسط هر فرد و مجموعه‌ای و تکریم شهروندان و تسهیل امور آنها جزئی از شعارهای همیشگی شورای شهر بوده و در سال چهارم نیز با باور و عمل بیشتر استمرار خواهد یافت.

 

افزودن ديدگاه