• س., 05/26/2020 - 10:32
  • كد: 1041

اشتغال مستقیم ۲۰۰ نفر در فضای بدون استفاده میدان امام علی(ع) اصفهان

نایب رئیس شورای شهر اصفهان گفت: محل کنونی فروشگاه رفاه امام علی(ع) یک فضای بلا استفاده و رها شده ۱۳ هزار متر مربعی در زیر میدان امام علی(ع) بود که با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر در آن به صورت مستقیم فراهم شد.

پورمحمد شریعتی‌نیا در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به افتتاح فروشگاه رفاه امام علی (ع) اصفهان، نوشت: "نیازهای جامعه نامحدود و برای رسیدن به حداقل‌ها، تخصیص منابع نیز محدود است پس باید با برنامه ریزی دقیق از منابع مختلف برای رسیدن به هدف‌ها بهره گرفت.

 

در همین راستا شهرداری اصفهان و شورای اسلامی شهر برای جبران کمبود منابع باید با تمام توان از پتانسیل بخش‌های خصوص استفاده کرده و برای رسیدن به این هدف باید بخش خصوصی انگیزه سرمایه گذاری داشته باشد، انگیزه سرمایه گذاری تزریقی نیست.بلکه باید بستر و زیرساخت آن آماده بوده و همچنین قرارداد باید به نحوی تکمیل و تنظیم شده که هیچ نقطه ابهامی در آن وجود نداشته باشد تا اعتماد لازم برای سرمایه‌گذار بوجود آمده تا با طیب خاطر و انگیزه بالا سرمایه گذاری نموده و نتیجه آن یک تعامل برد برد برای مدیریت شهری و بخش خصوصی فراهم شود.

 

شهروندان گرامی مستحضر باشند که محل این فروشگاه یک فضای بلا استفاده و رها شده ۱۳ هزار متر مربعی در زیر میدان امام علی (ع) بود که با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده و فضای رها شده را به بهترین نحوه مورد بهره برداری قرار می‌دهد.

 

شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر دکتر رئیسی مدیر کل مشارکت‌های شهرداری و جناب آقای کارگر مدیر منطقه سه شهرداری در راستای توسعه و پیشرفت این پروژه تقدیر و تشکر نمایم."

افزودن ديدگاه