• ی., 12/26/2021 - 11:28
  • كد: 1578
معرفی پروژه های مشارکتی شهرداری اصفهان، مجموعه ورزشی سلامت ایرانیان

 

مجموعه ورزشی سلامت ایرانیان با هدف افزایش سرانه ورزشی شهر، ارتقاء سطح سلامت جسمی و بهداشت روانی مراجعه کنندگان به وسیله ورزش درمانی زیر نظر پزشکان حاذق مستقر در این مجموعه ورزشی طراحی و با مشارکت شهرداری اصفهان اجرا و به بهره برداری رسید.

 

در طراحی فضای داخلی مجموعه تلاش شد ضمن رعایت اصول و استانداردهای مربوطه، در عین سادگی، حس خوشایند توام با آرامش و نشاط را به همه رده سنی و جنسیتی مراجعه کننده القاء کند.

 

به دلیل برخی محدودیت ها و ممنوعیت هایی که به جهت همجواری پروژه مشارکتی مجموعه ورزشی سلامت ایرانیان با میدان نقش جهان وجود داشت، در طراحی نمای بیرونی مجموعه رعایت همخوانی با بافت تاریخی و گردشگری اولویت طراحان و سازندگان مجموعه قرار گرفت.

 

جهت ایجاد محیط باز شهری متناسب با پروژه، فضای موجود در ورودی به مبلمان شهری اختصاص داده شد تا علاوه بر مخاطبین مجموعه، گردشگران نیز بتوانند از فضای مذکور استفاده کنند.شاخص ترین امکانات و خدماتی که در این مجموعه ورزشی به ورزش دوستان ارائه می شود به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

 

بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز فیزیو تراپی در کشور

اولین استخر آب درمانی تخصصی در کشور

مجهز به سیستم لیزر درد (هیرو تی تی) برای اولین بار در کشور

مجهز به دستگاه اواندا (دارای جایزه بهترین دستگاه لاغری در جهان) جهت کاهش درد مفاصل و عضلات

تکار تراپی و کرایو

سالن ماساژ درمانی،سونا خشک، سونا بخار و اتاق سنگ داغ

سالن بدنسازی و بازتوانی مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها

 

مجموعه ورزشی سلامت ایرانیان واقع در منطقه 3 شهرداری اصفهان به نشانی خیابان استانداری،انتهای بلوار هشت بهشت(روبه روی بیمارستان خورشید) همه روزه از ساعت 8 صبح الی 23 شب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی است.

 

 

افزودن ديدگاه