• چ., 11/10/2021 - 09:32
  • كد: 1516
کارگر: احداث پارکینگ طبقاتی 400 خودرویی با سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی

 

مدیر منطقه3 شهرداری اصفهان گفت: به منظور جبران کمبود پارکینگ خودرویی در محدوده میدان امام (ره) برای تسهیل و بهبود مراجعه بازدیدکنندگان و گردشگران، اقدامات و تسهیلات لازم برای صدور مجوزها و پروانه ملک برای مالک و سرمایه گذار انجام شده تا زمینی در خیابان نشاط با کاربری پارکینگ به ظرفیت 400 خودرو به این امر اختصاص داده شود.

 حسین کارگر با اشاره به اهمیتی که شهرداری اصفهان برای اماکن ارزشمند تاریخی قائل است، افزود: در راستای مرمت اماکن تاریخی همچون ساماندهی میدان امام (ره)، بازارهای اطراف و ... شهرداری منطقه3 به منظور عدم آسیب دهی حاصل از تردد خودروها در مجاورت این مکان ها، از ورود خودرو به این محدوده ممانعت به عمل می آورد. به همین دلیل توقف گاه ها و پارکینگ ها در فاصله ای مشخص باید راه اندازی شود تا این امر محقق شود، لذا تدابیر لازم در خصوص احداث پارکینگ ها با ارائه خدمات ویژه به منظور تشویق مالکان و سرمایه گذاران انجام شده و با پیگیری های به عمل آمده، زمینی متعلق به بخش خصوصی در ابتدای کوچه شهید بحرینی واقع در خیابان نشاط با کاربری پارکینگ در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه3 شهرداری اصفهان تصریح کرد: طبق طراحی های انجام شده این پارکینگ طبقاتی ظرفیت حدود 400 خودرو داشته که با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در دست اجراست و مقرر شده تا دو سال آینده به بهره برداری برسد.

 

افزودن ديدگاه