• شنبه 28 مهر 1397 16:25
  • كد: 559

آمار بالای گردشگر علاقه مند به بازدید از شهر اصفهان به واسطه وجود اماکن فرهنگی و تاریخی جذاب برای گردشگران، به خصوص گردشگران خارجی فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فراهم نموده است.

از مزایای اجرای این پروژه می­ توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. به دلیل مجاورت با مراکز تفریحی در حال توسعه شهر اصفهان توانایی جذب مخاطبان خاص خود را دارد.

2. به دلیل قرارگیری در مجاورت رینگ چهارم شهر و همچنین کمربندی شرق، امکان دسترسی به تمامی نقاط شهر اصفهان را در حداقل زمان ممکن دارد.

3. مجاورت با مراکز تفریحی- تفرجی نظیر شهر رویاها، باغ های تفرجی پارک شرق

4. امکان ارائه تسهیلات ویژه شهرداری جهت تکمیل و راه اندازی پروژه در حداقل زمان ممکن

بررسي هاي اوليه، سوابق و موقعيت‌يابي طرح

در كنار مجموعه تفريحي شهررویاها ، جاذبه هاي ديگري از قبيل فضاهاي تجاري، ورزشي، اقامتي ، محيطي متفاوت را براي تفريح و سرگرمي و خريد در اختيار مردم قرار خواهد داد.. هتل شهر رویاها در شرق اصفهان و در مجاورت شهربازی اصفهان در قالب مجموعه دو برج هتل و مرکز تجاری ایجاد شده است و در حال حاضر در وضعیت سفت کاری رها شده است. اين مجموعه با زيربنايي بالغ بر ۵۰۰۰۰ متر مربع طراحي شده و شامل دو بخش اصلي مي باشد :

۱- هتل چهار ستاره با زيربنايي بالغ بر ۲۴۰۰۰ متر مربع و شامل ۱۲۰ واحد اتاق و سوئيت، سالن هاي چند منظوره، فروشگاه ، رستوران گردان ، سالن هاي ورزشي ، استخر و ......

۲- مجموعه تجاري و اداري با زيربنايي بالغ بر ۲۵۰۰۰ متر مربع شامل ۱۲۰ واحد تجاري، ۵۰۰۰ مترمربع فضاي تجاري يكپارچه (Hyper Market) و ۱۶۰۰ متر مربع فضاي اداري.

تاريخ انقضاي فراخوان: 
1397/10/11
نوع كاربري: 
خدمات گردشگری
منطقه: 
فرامنطقه اي