• د., 12/27/2021 - 10:20
  • كد: 1580
نادرالاصلی:اصفهان ستیزی در کشور نهادینه شده/رونق اقتصاد استان با استفاده از ظرفیت صنایع بزرگ اصفهان

 

 

مجید نادرالاصلی، رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات کربلای چهار، گفت: اصفهان ستیزی در کشور نهادینه شده و باید از ظرفیت‌های داخلی استان استفاده کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه حقوق اصفهان باید استیفا شود، افزود: برای استفاده از ظرفیت صنایع، ظرفیت‌های گردشگری و.. برنامه‌ریزی لازم باید توسط مدیریت کلان استان تدبیر شود.

 

رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: پایبندی به اعتلای اصفهان، تعصب اصفهانی نیست، بلکه تعصب باوری است که می‌تواند به کشور کمک کند.

 

وی با بیان اینکه ۳۵ درصد جمعیت اصفهان را مهاجران از ملل و اقوام مختلف تشکیل می‌دهد که آن را فرصت می‌دانیم، گفت: سند راهبردی برای موضوع آب در جلسه استانداری ارائه شده که دهها ساعت برای تدوین آن وقت صرف شده و باید مورد توجه قرار گیرد.

 

نادرالاصلی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های شهر و مدیریت شهری استفاده شود، تصریح کرد: باید از ظرفیت صنایع بزرگ اصفهان که سود آن از استان خارج می‌شود، برای اشتغال، توسعه و اقتصاد استان استفاده کرد.

 

وی با اشاره به موضوع اشتغال، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم مهاجرت معکوس داشته باشیم، باید در مناطقی از تمام ظرفیت‌های استان استفاده کنیم تا اتفاقات خوبی برای اشتغال جوانان رقم بخورد.

 

افزودن ديدگاه