• س., 11/13/2018 - 16:06
  • كد: 622

نصیر ملت با تاکید بر لزوم توجه به بررسی دقیق بودجه سال ۹۸ شهرداری اصفهان، اظهار کرد: متاسفانه امسال به‌خاطر تورم با افزایش شدید هزینه‌ها روبه‌رو بودیم که این شرایط سخت، فعالیت‌های عمرانی شهرداری را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

وی افزود: به نسبت همین شرایط باید برای تامین هزینه‌ها پیش‌بینی های لازم را انجام دهیم و با افزایش درآمد، اهداف سال آینده را تحقق بخشیم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مدیران شهری باید به‌دنبال روش درآمدی جدید و متفاوت‌تر از روش‌های سنتی باشند، تصریح کرد: ما حتی از پیش‌بینی‌هایی که داشتیم عقب هستیم؛ اگر قرار باشد با همین روند پیش برویم درآمد سه هزار میلیارد تومانی که قرار بود تا پایان سال به‌دست آید، تحقق نخواهد یافت و این به این معنا است که تنها امکان پوشش هزینه‌های جاری را داشته و عدم مدیریت این مسایل فعالیت‌های عمرانی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی با اشاره به گذشت یک سوم از فعالیت دوره پنجم شورای شهر، ادامه داد: باید هرچه سریع‌تر فعالیت‌های عمرانی بزرگی برای شهر تعریف و مناطق مختلف شهری ملزم به مشارکت بهتر شوند تا با جلوگیری از ادامه این روند، پروژه‌های قابل دفاعی را در شهر شاهد باشیم.

افزودن ديدگاه