• س., 05/26/2020 - 10:04
  • كد: 1040

اشتغال ۹۸۷ نفر با افتتاح ۱۱ فروشگاه رفاه در کشور

در ادامه این مراسم «رسول محمدی» عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه کشور از افتتاح ۱۱ فروشگاه جدید همزمان با عید سعید فطر در کشور خبر داد و گفت: با افتتاح این فروشگاه‌ها ۱۰۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای اشتغال ۹۸۷ نفر با وجود شرایط اقتصادی سخت و تحریم‌ها انجام شده است.

وی افزود: فروشگاه رفاه امام علی (ع) اصفهان زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است و می‌تواند نیاز جمعیت ۳۰۰ هزار نفری ساکن در اطراف را برای دسترسی به خدمات بهتر و نوین در فروشگاهی بزرگ و استاندارد فراهم کند.

 

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه کشور ادامه داد: این فروشگاه توسط شهرداری اصفهان ساخته شده و باید بهره برداری خوبی از آن داشته باشیم و رضایت شهروندان را جلب کنیم.

 

وی با بیان اینکه به مناسبت عید سعید فطر همزمان با فروشگاه رفاه امام علی (ع) تعداد ۱۱ فروشگاه رفاه دیگر در شهرهایی همچون تهران، رشت، ساری و تبریز افتتاح می‌شود، تصریح کرد: آمادگی داریم در شهر اصفهان دو فروشگاه بزرگ با حجم سرمایه گذاری ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومانی مطابق با استانداردهای روز دنیا احداث کنیم.

 

محمدی افزود: فروشگاه رفاه امام علی (ع) اصفهان با متراژ پنج هزار متر مربع و پارکینگ همسطح با گنجایش ۴۰۰ خودرو، فاخرترین فروشگاه رفاه به شمار می‌رود که در آن «کافه کتاب» نیز راه‌اندازی شده است.

افزودن ديدگاه