• س., 11/27/2018 - 17:59
  • كد: 634

نادر آخوندی اظهار کرد: در راستای انجام وظایف قانونی شهرداری‌ها، شهرداری اصفهان مطابق سنوات قبل، امسال نیز قبوض عوارض شهری خود را در یک نوبت در شهر اصفهان توزیع خواهد کرد.

وی ادامه داد: همزمان با نکوداشت روز اصفهان در آذرماه و طبق تصمیم شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان، دیرکرد سال‌های گذشته شهروندانی که امسال عوارض نوسازی و عمران شهری را در مهلت مقرر در قبوض و به صورت نقدی پرداخت کنند، از این هدیه برخوردار خواهند شد.

مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان تصریح کرد: در راستای تشویق شهروندان به مشارکت بیشتر در اداره شهر و همچنین اصلاح سهم درآمد شهرداری به سوی درآمدهای پایدار، طرح بخشودگی جرایم دیرکرد عوارض نوسازی و عمران شهری برای املاک مسکونی و تجاری شهر اصفهان امسال اجرا می‌شود.

آخوندی ادامه داد: مبلغ بخشودگی روی قبوض ثبت شده است و مهلت مندرج در قبوض پایان سال جاری است.

وی بیان داشت: شهروندانی که تا ۱۵ دی ماه قبض خود را دریافت نکنند باید با مراجعه به شهرداری، تماس با سامانه تلفنی ارتباط مردمی شهرداری اصفهان به شماره ۱۳۷ و مراجعه به پرتال اصفهان به آدرس esup.isfahan.ir قسمت بدهی عوارض نوسازی و بدهی عوارض صنفی، عدم دریافت قبض خود را اعلام کرده و قبض خود را دریافت کنند.ایمنا به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان

افزودن ديدگاه