• س., 01/29/2019 - 14:41
  • كد: 670

علی باقری در آیین بهره برداری از پروژه های منطقه ۱۲ اظهار کرد: دو پروژه تصفیه خانه تکمیلی پساب و خط انتقال به طول ۱۸۵۰۰ متر که پساب تصفیه شده را به دو مخزن  اصلی در بختیار دشت و میدان استقلال و از آنجا به شبکه توزیع انتقال منتقل می‌کند.

وی با بیان اینکه هزینه این دو پروژه بالای ۱۱ میلیارد تومان است، افزود: این تصفیه خانه برای ٣۵٠ هکتار از اراضی فضای سبز اصفهان قابل استفاده است، این پروژه منجر به حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از مشکلاتی می شود که به دلیل رها شدن فاضلاب ها به وجود می آمد.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با بیان اینکه امروز شاهد بهره برداری و کلنگ زنی ١٠ پروژه هستیم، خاطرنشان کرد: نیروگاه پنل خورشیدی ساختمان اداری با ظرفیت ۱۰ کیلووات با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و مرکز مشارکتی آموزش و توانمندسازی کودکان و نوجوانان با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از جمله پروژه های این منطقه است.

باقری تصریح کرد: کلنگ‌زنی مجموعه پروژه مشارکتی مجموعه ورزشی چند منظوره خیابان حکمت در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۳۷ مترمربع و با زیربنای سه هزار و ۶۳ مترمربع شد که برای ساخت آن۶۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: خیابان اتصال عاشق آباد به شهرک کوثر به طول ۴۰۰ متر و هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال نیز از دیگر طرح های آماده بهره برداری منطقه ۱۲ است.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: احداث مجموعه ورزشی چند منظوره شهرک نگین، مجموعه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، مجموعه فرهنگی ورزشی شهرک مهدیه نیز کلنگ زنی خواهد شد.

افزودن ديدگاه